Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Macelar Regiunea Zele

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Zele
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Vaste VM

Descrierea postului

  • Clientul nostru, un distribuitor renumit în sectorul carnii cu sediul în Zele, cauta în prezent un abator cu experienta pentru a se alatura echipei sale.
  • În calitate de sacrificator, veti juca un rol crucial în procesul de productie si veti contribui la calitatea si siguranta carnii.

Cerințe

Cerințe:
  • Aveti deja o anumita experienta ca macelar si sunteti familiarizat cu munca pe care o presupune.
  • Este necesara stapânirea limbii olandeze, dar sunt apreciate si cunostintele de engleza, franceza sau româna.
  • Sunteti capabil sa va deplasati fara probleme la Zele pentru munca.
  • Sunteti dispus sa lucrati într-un schimb fix de dimineata, cu program de lucru de la 6:00 la 14:30 sau 15:00.
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Frans: Bine
Engels: Bine
Roemeens: Bine

  • Va veti alatura unei companii în crestere care activeaza în sectorul carnii.
  • Va veti alatura unei echipe de profesionisti apropiati si motivati.
  • O remuneratie atractiva, proportionala cu experienta si calificarile dumneavoastra.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina