Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Angajat Pentru Bucatarie

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Oudenaarde
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Nachtwerk

Descrierea postului

Cautam un angajat motivat pentru departamentul nostru de bucatarie. În calitate de angajat al bucatariei, veti fi responsabil de operarea macaralei suspendate si de sprijinirea procesului de produc?ie. Este important sa puteti lucra independent si sa fiti dispus sa lucrati în schimburi (16h-00h). Nu este necesara experienta cu podul rulant si/sau atestatul de pod rulant.

Cerințe

Cerințe:
  • Dispus sa lucrezi de la 16h-00h.
  • Capabil sa lucrezi independent.
  • Capabil sa efectuati munca fizica.
Experiență:

Fara experienta

Ofertă:
  • Un salariu competitiv.
  • Indemnizatie de noapte începând cu ora 22.
  • Posibilitatea de a participa la cursuri de formare interna.
  • Un mediu de lucru placut într-o companie în crestere.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina