Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Ambalator De Produse Alimentare

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Oudenaarde
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Cautam un ambalator pentru o companie alimentara în plina dezvoltare. Compania proceseaza si împacheteaza sunca pentru diverse lanturi de supermarketuri. Cautam un angajat motivat, cu experienta în sectorul alimentar, care doreste sa lucreze ca ambalator.

Locul de munca nu este solicitant din punct de vedere fizic si veti lucra în 2 schimburi: de la 5h-13h30 si de la 13h30-22h, cu o pauza de jumatate de ora. Vei lucra de fiecare data cu contract saptamânal, iar dupa o perioada de interimat reusita si se va oferi un contract permanent.

Cerințe

Cerințe:
În calitate de ambalator, vei taia si ambala sunca, totul la temperaturi scazute. Daca nu ai nicio problema cu acest lucru, atunci ai ajuns în locul potrivit.
Experiență:

Fara experienta

Ofertă: Oferim un salariu frumos si corect si nu exista concediu colectiv.
Concediul poate fi programat dupa cum doriti dvs.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina