Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Lucrator În Productia De Carne

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Zele
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Vaste VM

Descrierea postului

  • Clientul nostru, un cunoscut distribuitor din sectorul carnii cu sediul în Zele, cauta în prezent lucratori de productie motivati care sa se alature echipei sale.
  • În calitate de lucrator de productie, veti juca un rol important în taierea si ambalarea diferitelor tipuri de carne. De asemenea, veti fi responsabil de întretinerea atelierului.
  • Acest post necesita lucrul într-un schimb fix de dimineata, de la ora 6:00 la 14:30 sau 15:00.

Cerințe

Cerințe:
  • Disponibilitatea de a lucra cu diferite tipuri de carne.
  • Cunoasterea limbii olandeze sau cunostinte de limba engleza, franceza sau româna
  • Capacitatea de a va deplasa cu usurinta la Zele
  • Experienta în sectorul carnii este un avantaj
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine
Roemeens: Bine

Ofertă:
  • Vei lucra într-o companie în crestere
  • Veti lucra într-un grup foarte apropiat
  • Vei primi un salariu atractiv
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina