Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Mixer De Condimente

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Oudenaarde
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Cautam un amestecator de condimente motivat care sa se alature echipei noastre. În acest rol, veTi fi responsabil pentru amestecarea condimentelor conform unei retete. Veti lucra în unitatea noastra de product?ie si va veti asigura ca calitatea produsului este întotdeauna ridicata. Veti lucra în tura de dimineata permanenta, între orele 6:00-14:00.

Cerințe

Cerințe: Experienta de lucru cu condimente si/sau produse alimentare este un plus
Poti sa lucrezi cu precizie si sa urmezi instructiunile
Sunteti capabil sa lucrati dupa un program fix
Sunteti capabil din punct de vedere fizic sa efectuati munca în picioare
Experiență:

Fara experienta

Ofertă: Un loc de munca provocator si variat într-o companie în crestere
Oportunitati de dezvoltare personala si de avansare
Un salariu competitiv si beneficii suplimentare bune
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina