Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Mecanic

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Hooglede
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

În cadrul departamentului tehnic al unei companii producatoare de cutii din carton din Hooglede, în calitate de mecanic, ve?i fi responsabil pentru:

  • între?inerea preventiva ?i curativa a utilajelor în scopul men?inerii disponibilita?ii optime a instala?iilor.
  • În func?ie de planificare, e?ti responsabil de demontarea, revizia ?i montarea diferitelor componente ale utilajelor.
  • În plus, monitoriza?i rulmen?ii critici (arbori) ?i cunoa?te?i diferen?a dintre for?ele radiale ?i axiale.
  • Efectuarea lubrifierilor face, de asemenea, parte din sarcinile dumneavoastra.
  • Pe lânga problemele mecanice, sunte?i capabil sa identifica?i ?i sa rezolva?i probleme hidraulice ?i pneumatice.

Cerințe

Cerințe:
  • Ave?i cuno?tin?e bune de olandeza ?i/sau engleza
  • Pe lânga cuno?tin?e solide de mecanica, ave?i ?i cuno?tin?e de hidraulica ?i pneumatica
  • Cuno?tin?ele de electricitate reprezinta un plus
  • Un certificat de stivuitor sau de platforma de lucru aerian este cu siguran?a un plus
  • Pentru tine, siguran?a este o prioritate ?i calitatea un obiectiv
  • În plus, po?i lucra independent ?i ai o atitudine corecta ?i muncitoare!
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • O afacere de familie dinamica în plina expansiune
  • Formare interna minu?ioasa
  • Ve?i fi asistat de colegi experimenta?i ?i motiva?i
  • Remunera?ie în conformitate cu pia?a, plus beneficii suplimentare
Salariu: Salariu/oră

Studii :

TSO 2de graad: Studiegebied Mechanica - Elektriciteit

Contactați consultantul

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Contactați Elzbieta