Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator (Posibilitate De Avansare)

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aarsele
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Clientul nostru, o companie belgiana specializata in productia de roti si role din poliuretan din 1964, este in cautarea unui operator.

Cerințe

Cerințe:
  • Operarea si controlul masinilor pentru productia de roti, curele si role din poliuretan
  • Asigurarea bunei desfasurari a procesului de produc?ie
  • Efectuarea de controale de calitate asupra produselor fabricate
  • Rezolvarea defectiunilor din procesul de productie
  • Efectuarea lucrarilor de intretinere si curatare a utilajelor
  • Lucrati cu precizie si eficienta
  • Veti tine pasul cu noile tehnologii prin formare profesionala
  • Vorbiti limba engleza sau olandeza
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

  • Un loc de munca provocator si variat intr-o companie inovatoare si in crestere
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu international si de a colabora cu colegi veniti din întreaga lume
  • Un salariu atractiv
  • Oportunitati de formare si sanse de a creste in cadrul companiei
  • Un mediu de lucru placut si dinamic, cu echipamente si facilitati moderne
  • Un program de lucru flexibil si un bun echilibru intre viata profesionala si cea privata (sistem in doua schimburi)
  • O cultura corporativa in care comunicarea deschisa, munca in echipa si inovarea sunt factori cheie
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina