Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Mecanic - 2 Schimburi

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aarsele
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru un client din regiunea Tielt, cautam un electrician motivat. Acesta este un producator experimentat de covoare de design de la perete la perete.

RESPONSABILITA?ILE POSTULUI:

Efectueaza lucrari de între?inere preventiva, revizie sau renovare la instala?ii industriale.
Lucreaza în conformitate cu regulile de siguran?a ?i cerin?ele de produc?ie. (termen de execu?ie, calitate,...)
Activitatea suplimentara poate include coordonarea unei echipe.
Verifica datele de func?ionare a echipamentelor ?i de instrumenta?ie. Evalueaza punctele critice (uzura, lubrifiere,...).
Efectueaza interven?ii preventive sau curative în func?ie de lucrare (punere în func?iune, schimbare de produc?ie,...) sau de istoricul de între?inere.
Înregistra?i toate datele de urmarire.

Cerințe

Cerințe:

PROFIL:

- Ave?i cuno?tin?ele tehnice necesare prin experien?a sau diploma.
- Ave?i cuno?tin?e bune de mecanica.
- Ave?i o doza de bun sim? cu perspicacitate logica.
- Pute?i lucra perfect independent ?i pune?i siguran?a pe primul loc.
- Sunte?i rezistent la stres.
- Lucrul în 2 schimburi nu este o problema.

Experiență:

Fara experienta

Permis de conducere:

B (Auto)

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

Ce oferim?

Ve?i fi angajat de un producator cu experien?a în domeniul covoarelor de tip broadloom. Formarea suplimentara ?i siguran?a sunt esen?iale aici ?i se ofera un start rapid. Se ofera, de asemenea, formare interna.

Va pute?i a?tepta la un pachet salarial atractiv, cu beneficii precum tichete de masa ?i cheltuieli de calatorie. Clientul ofera o parcare ampla, dulapuri necesare, apa gratuita în departamentele calde.

Sistem atractiv de 2 schimburi:

5h-13h (luni-zi), 5-11 vinerea.
13h-21h (luni-zi), 11-17 vinerea.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Studiegebied Mechanica - Elektriciteit

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina