Oferta pracy

Oferta pracy Mechanik

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Hooglede
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

W ramach dzialu technicznego firmy z branzy kartonowej w Hooglede, jako mechanik bedziesz odpowiedzialny za:

prewencyjna i lecznicza konserwacje maszyn w celu utrzymania optymalnej dostepnosci instalacji.
W zaleznosci od planowania jestes odpowiedzialny za demontaz, przeglad i montaz róznych elementów maszyn.
Ponadto monitorujesz krytyczne lozyska (waly) i znasz róznice miedzy silami promieniowymi i osiowymi.
Wykonywanie smarowania równiez nalezy do Twoich obowiazków.
Oprócz problemów mechanicznych, jestes w stanie zidentyfikowac i rozwiazac problemy hydrauliczne i pneumatyczne.

Wymagania

Wymagania:
  • Posiadasz dyplom A2 w kierunku technicznym (mechanicznym)
  • Mowisz dobrze po holendersku i/lub angielskiego
  • Oprócz solidnej wiedzy z zakresu mechaniki, posiadasz równiez wiedze z zakresu hydrauliki i pneumatyki
  • Znajomosc elektryki jest dodatkowym atutem
  • Certyfikat na wózek widlowy lub podnosnik koszowy jest zdecydowanie dodatkowym atutem
  • Bezpieczenstwo jest dla Ciebie priorytetem, a jakosc celem.
  • Ponadto potrafisz pracowac samodzielnie i masz prawidlowa i pracowita postawe!
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Dynamiczna firma rodzinna w pelnym rozkwicie
  • Gruntowne szkolenia wewnetrzne/przekwalifikowanie
  • Bedziesz wspierany przez doswiadczonych i zmotywowanych kolegów
  • Wynagrodzenie zgodne z rynkiem, plus swiadczenia dodatkowe

Wybór poziomu wykształcenia:

TSO 2de graad: Studiegebied Mechanica - Elektriciteit

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta