Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Electrotehnician

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Hooglede
Tip de contract: Interim job
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Clientul nostru, o companie producatoare de cutii din carton din Hooglede, este în prezent în cautarea unui electrotehnician motivat.

Atribu?iile tale vor include urmatoarele:

  • Te ocupi de între?inerea preventiva ?i curativa a utilajelor.
  • Vei detecta defec?iunile ?i vei rezolva defec?iunile electrice ?i mecanice.
  • Urma?i lista de ac?iuni zilnice: urmari?i planul de lubrifiere, pregati?i interven?iile planificate, inspecta?i vizual utilajul, etc.
  • De asemenea, identifica?i ?i rezolva?i problemele hidraulice ?i pneumatice.
  • În cele din urma, raporta?i corect persoanei responsabile ?i va ocupa?i, de asemenea, de pastrarea documenta?iei în biblioteca.

Cerințe

Cerințe:
  • Experien?a într-un mediu industrial este un avantaj.
  • Ave?i cuno?tin?e de sisteme PLC ?i motoare AC/DC, senzori, regulatoare de frecven?a, sisteme de re?ea ?i bus, diode ?i condensatori.
  • Ave?i cuno?tin?e bune de limba olandeza ?i/sau engleza.
  • Ave?i o atitudine flexibila (nu ave?i o mentalitate de la noua la cinci), lucrul în zilele de sâmbata nu este o problema pentru dvs.
  • Siguran?a este o prioritate ?i calitatea un obiectiv: sunte?i o persoana care lucreaza într-un mod structurat.
  • Pute?i îndeplini sarcinile necesare atât în echipa, cât ?i independent.
  • Ave?i cuno?tin?e tehnice (electrice ?i mecanice) ?i un interes puternic pentru automatizare (fara programare).
Experiență:

Minimum 2 ani experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Foarte bine
Engels: Foarte bine

  • Ve?i lucra într-un mediu dinamic ?i familial, în plina expansiune.
  • La demararea activita?ii, se asigura o pregatire interna/transfer amanun?ita
  • Ve?i fi asistat de colegi experimenta?i ?i motiva?i
  • Te po?i baza pe un salariu competitiv, completat cu beneficii extra-legale
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Ac. bach. Industriële wetenschappen: Elektromechanica

Contactați consultantul

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Contactați Elzbieta