Oferta pracy International

Oferta pracy Inzynier Elektryk

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Hooglede
Typ kontraktu: Praca tymczasowa
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

  • Czy jestes wyciety z odpowiedniego kartonu?

    Nasz klient, firma z branzy kartonowej w Hooglede, poszukuje obecnie inzyniera elektryka.

    Do Twoich obowiazków nalezec bedzie:

  • Dbasz o prewencyjna konserwacje maszyn.
  • Bedziesz wykrywac usterki i rozwiazywac awarie elektryczne i mechaniczne.
  • Stosujesz sie do codziennej listy dzialan: sledzenie planu smarowania, przygotowywanie planowanych interwencji, wizualne sprawdzanie maszyny itp.
  • Ponadto identyfikujesz i rozwiazujesz problemy zwiazane z hydraulika i pneumatyka.
  • Na koniec skladasz prawidlowy raport osobie odpowiedzialnej, a takze dbasz o przechowywanie dokumentacji.

Wymagania

Wymagania:
  • Studia licencjackie/dyplomowe w zakresie elektromechaniki z naciskiem na elektryke przemyslowa
  • Doswiadczenie w srodowisku przemyslowym jest dodatkowym atutem
  • Masz wiedze na temat systemów PLC i silników AC/DC, czujników, regulatorów czestotliwosci, systemów sieciowych i autobusowych, diod i kondensatorów.
  • Masz dobra znajomosc jezyka holenderskiego i/lub angielskiego
  • Masz elastyczne podejscie (nie mentalnosc od dziewiatej do piatej), praca w soboty nie jest dla Ciebie problemem
  • Bezpieczenstwo jest priorytetem, a jakosc celem: jestes osoba, która pracuje w sposób zorganizowany
  • Potrafisz wykonywac niezbedne zadania zarówno w zespole, jak i samodzielnie
  • Masz wiedze techniczna (elektryczna i mechaniczna) i duze zainteresowanie automatyka (bez programowania)
Doświadczenie:

Minimum 2 lata doświadczenia

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: bardzo dobrze
angielski: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Bedziesz pracowac w dynamicznym i rodzinnym srodowisku w pelnej ekspansji
  • Po rozpoczeciu dzialalnosci zapewnione jest gruntowne szkolenie wewnetrzne/przekwalifikowanie
  • Bedziesz wspierany przez doswiadczonych, zmotywowanych kolegów
  • Mozesz liczyc na konkurencyjne wynagrodzenie uzupelnione o swiadczenia dodatkowe

Wybór poziomu wykształcenia:

Ac. bach. Industriële wetenschappen: Elektromechanica

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta