Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Vopsitor Cu Pudra

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Roeselare
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Clientul nostru este de mult timp partener pentru marile companii active in constructia de masini mari, furnizori de sisteme mecanice si distribuitori de diferite componente.

Pentru sustinerea echipei suntem in cautarea unui vopsitor cu pudra electrostatica::

  • esti responsabil de vopsirea componentelor metalice
  • piesele se dau cu lac la cerinta clientului si dupa instructiunile lui
  • asiguri buna intretinere a intregului sistem de vopsire

Cerințe

Cerințe:
  • ai cel putin 2-3 ani experienta in vopsirea cu pistolul dar si cu ajutorul robotului de vopsire
  • esti disponibil pentru munca in 2 schimburi
  • cauti un loc de munca pe termen lung
  • ai un CV stabiel
  • vorbesti, citesti si scri in limba Neerlandeza
Experiență:

Minimum 3 ani experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • incepi munca intr-o echipa stabila
  • functie in 2 schimburi (4u30-12u25 si 12u25-20u20)
  • salarizare incepand de la € 14,9399 + 12,50% premiul pentru schimb
  • cecuri de masa de € 5,57 pe zi lucrata
  • posibilitatea unui contract nedeterminat dupa o evaluare pozitiva de 6 luni
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina