Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Sofer Reachtruck , Schimb Dupa Amiaza

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Kortrijk
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Vaste NM

Descrierea postului

Pentru o companie moderna din regiunea Kortrijk, specializata în iluminat, cautam un ?ofer de autocamion cu rabatabilitate pentru dupa-amiezile obi?nuite.

CUM ARATA DUPA-AMIAZA TA?

  • Colectarea par?ilor unei comenzi de pe rafturi.
  • Folosind un scaner ?i un reach truck sau transpalet.
  • Verificarea atenta a culorii, a versiunii ?i a numarului.

Cerințe

Cerințe:

CARE ESTE TALENTUL TAU?

  • De?ine?i un certificat de stivuitorist.
  • Ave?i o condi?ie fizica buna ?i cauta?i un loc de munca activ.
  • În?elegi fluent instruc?iunile în limbile olandeza ?i engleza.
  • Ne putem baza pe flexibilitatea dvs. pentru a ne servi clien?ii la timp? Atunci va oferim acest loc de munca!
Experiență:

Minimum 2 ani experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

CE PRIMI?I DE LA NOI?

  • Un salariu frumos ?i corect, cu prima de tura.
  • Numeroase beneficii
    • Tichete de masa, tichete eco, naveta, asigurare de grup ?i posibilitatea de închiriere de biciclete.
    • Folosirea salii de fitness a companiei cu îndrumare de la antrenorul personal, atmosfera buna de lucru cu activita?i de echipa distractive regulate ?i gustari sanatoase puse la dispozi?ia ta într-o zona de relaxare confortabila.
  • Dupa-amiaza fixa
    • Luni, miercuri ?i joi: 13h15-21h30
    • Vineri: 12h45-20h30
  • 29 de sarbatori (cu condi?ia sa ne trimite?i o felicitare).
  • Dupa o perioada interimara pozitiva, contractul tau permanent va fi gata.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina