Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Muncitor Polivalent Metal

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Gullegem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Se taie profilele de aluminiu la dimensiune si apoi se prelucreaza cu ajutorul unei masini cu role, pe care o instalati singur.
Veti opera robotul de sudura pentru a suda anumite piese standard de calitate.
Lustruiti profilele de aluminiu astfel încât sa nu mai fie vizibila cusatura de sudura pe corpurile noastre de iluminat cu design finit.
Împreuna cu colegii, urmariti listele de comenzi ale profilelor care urmeaza sa fie procesate.
Participati activ la sistemul de rezerva din cadrul departamentului si interveniti atunci când este necesar.

Cerințe

Cerințe: Aveti o pregatire tehnica, formarea în domeniul metalelor este un avantaj pentru dumneavoastra
Aveti o buna cunoastere a limbii olandeze sau engleze
Aveti spirit de initiativa si va place sa lucrati în echipa
Esti precis si esti atent la detalii
Sunteti un entuziast si va place sa va implicati in totalitate
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă: Un loc de munca cu norma întreaga, între orele 08.00 - 12.00 ?i 12.30 - 16.30.
Un salariu competitiv, completat de beneficii extra-juridice.
Spatiu pentru initiativa si responsabilitate
Un mediu international dinamic, cu un caracter familial
Atmosfera de lucru placuta
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina