Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Tehnician Matrite (Program De Zi)

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aarsele
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru o companie de prelucrare a metalelor, regiunea Tielt, cautam un OPERATOR.

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Veti fi responsabil de pregatirea utilajelor (prese, bancuri de indoit, masini de perforat).
  • Veti avea grija ca masina si matrita sa fie pregatite pentru a garanta eficienta procesului de lucru si a calitatii.
  • Veti fi responsabil de controlul si ajustarile necesare pentru functionarea optima a masinii.

Cerințe

Cerințe:
  • Aveti o diploma in domeniul tehnic.
  • Aveti cunostine tehnice si de instalare a parametrilor.
  • Puteti citi planuri.
  • Vorbiti/scrieti Neerlandeza- Engleza este un avantaj.
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Foarte bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • Munca de zi (08:00-12:00, 12:30-16:30).
  • Loc de munca stabil, pe termen lung.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina