Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Manager Linie De Productie 2 Schimburi

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Meulebeke
Tip de contract: Interim job
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

O companie din Meulebeke cauta un manager de linie de productie si un manager de ambalare (alternativ).

Manager de linie de productie:
- Începeti procesul de productie, operati masinile si faceti ajustari daca este necesar.
- De asemenea, supervizati functionarea corecta a utilajelor si efectuati ajustari daca este necesar
- În cazul unor defectiuni, veti încerca sa le remediati sau veti apela la asistenta tehnica
- Respectati principiile de planificare a productiei
- Sunteti capabil sa comunicati cu ceilalti operatori într-un mod corect si eficient, astfel încât procesul de productie sa se desfasoare în mod optim
- Sunteti dispus(a) sa lucrati împreuna într-o pozitie de cooperare

Manager de ambalaj:
-Pregateste mainile de ambalare.
-Conduce operatorii/ambalatorii.
-urmeaza planificarea productiei.
-verifica produsul final.
-Este gata sa asiste operatorii.

Cerințe

Cerințe: - Sunteti capabil sa lucrati în mod autonom
- Aveti un puternic simt al responsabilitatii si stiti cum sa duceti lucrurile la bun sfârsit
- aveti cunostinte tehnice
- aveti o buna cunoastere a limbii engleze
- Sunteti dispus sa lucrati în ture duble
- Capacitatea de a conduce un stivuitor este un avantaj
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Engels: Bine

- Va veti alatura unei afaceri de familie în plina dezvoltare.
- Salariu atractiv.
- Stabilitate.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Contactați Elzbieta