Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Muncitor Productie

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aalter
Contractul de muncă: Deeltijds
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru o companie specializata in procesarea diferitelor produse din cartofi din Aalter suntem in cautarea unui muncitor productie.

Cautam o persoana:

  • motivata
  • care isi doreste sa munceasca
  • pentru care munca fizica nu reprezinta o problema
  • care vorbeste Neerlandeza sau Engleza

Cerințe

Cerințe:

Veti fi responsabil de:

  • sortarea cartofilor (controlul calitatii, aruncarea cartofilor stricati etc)
  • introducerea cartofilor in masina de procesat
  • introducerea cartofilor in masina de impachetat
  • curatarea masinilor de procesat cartofi
  • curatenia liniei de productie, impreuna cu intreaga echipa
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

  • Veti veni direct intr-o companie familiala in care accentul se pune atat pe munca in echipa cat si pe bunastarea individului
  • Program de lucru avantajos, ideal pentru ilbinarea luncii cu viata de familie: 4 zile pe saptamana, de la 06:30 la 15:00
  • Salariu atractiv
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina