Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Muncitor Productie Mancare

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Torhout
Tip de contract: Interim job
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Sunteti in cautarea unui loc de munca in sectorul alimentar? Sunteti dispus sa lucrati temporar, pana la sfarsitul unii decembrie?

Daca da, nu ezitati sa citit mai departe!

Veti lucra ca muncitor in productie in cadrul unei companii din Torhout, activa in productia de aperitive proaspete si congelate.

Atributiile dumneavoastra vor include:

-umplerea gustarilor
-impachetarea gustarilor

Veti lucra in doua schimburi:

-tura de dimineata: de la 5:00 la 13:00
-tura de dupa-masa: 13:00-20:30

Cerințe

Cerințe:
  • Sunteti disponibil pana la sfarsitul lunii decembrie.
  • Dispuneti de propriul mijloc de transport si nu depindeti de mijloacele de transport in comun.
  • Munca tempo nu reprezinta o problema pentru dumneavoastra.
  • Experienta este un plus, dar nu o necesitate.
  • Nu sunt necesare cunostinte de nici o limba straina.
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Nederlands: Bazic
Engels: Bazic
Pools: Bine
Roemeens: Bine

  • Loc de munca cu posbilitate de incepere rapida, in eventualitatea unui feedback pozitiv.
  • Salariu atractiv.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina