Oferta pracy International

Oferta pracy Kierownik Linii Produkcyjnej/ 2 Zmiany

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Meulebeke
Typ kontraktu: Praca tymczasowa
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Firma w Meulebeke poszukuje dynamicznych i zaangazowanych kandydatów na stanowiska Kierownika Linii Produkcyjnej oraz Kierownika ds. Pakowania. Stanowiska te beda obsadzane naprzemiennie, zapewniajac róznorodnosc zadan i mozliwosc rozwijania umiejetnosci w róznych obszarach produkcji.

Obowiazki Kierownika Linii Produkcyjnej:

Uruchamianie procesu produkcyjnego, obsluga maszyn oraz dokonywanie regulacji, gdy jest to konieczne.
Nadzorowanie poprawnosci pracy maszyn oraz dokonywanie regulacji w razie potrzeby.
Reagowanie na awarie poprzez ich eliminacje lub wzywanie pomocy technicznej.
Scisle przestrzeganie zasad planowania produkcji.
Efektywna komunikacja z innymi operatorami w celu optymalnego przebiegu procesu produkcyjnego.
Chec do wspólpracy na stanowisku pracy.

Obowiazki Kierownika ds. Pakowania:

Ustawianie maszyn pakujacych zgodnie z wymaganiami produkcji.
Zarzadzanie operatorami/pakowaczami, zapewniajac efektywnosc i bezpieczenstwo pracy.
Sledzenie planowania produkcji i odpowiednie dostosowanie procesów pakowania.
Kontrola produktu koncowego pod katem zgodnosci z normami jakosciowymi.
Gotowosc do udzielania pomocy operatorom w razie potrzeby.

Wymagania

Wymagania:

Jesli jestes osoba zaangazowana, komunikatywna i gotowa podjac wyzwania zwiazane z zarzadzaniem liniami produkcyjnymi lub procesami pakowania. Posiadasz wiedze tecniczna,Jestes gotów pracowac na 2 zmiany - czekamy na Twoje zgloszenie!

Dodatkowym atutem jest umiejetnosc prowadzenia wózka widlowego

Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
Firma oferuje
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej.
  • Mozliwosc rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejetnosci.
  • Przyjazne srodowisko pracy.

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta