Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Sudor Semiautomat

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Beveren (Roeselare)
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Este sudura pasiunea dumneavoastra?

Companie specializata in lucrari de tamplarie si sudura de constructii precum sasiuri, brate de macara, platforme de ridicare, accesorii pentru stivuitoare etc., cautam un sudor semiautomat pentru regiunea Roeselare.

Care sunt responsabilitatile dumneavoastra?

In calitate de sudor semiautomat, sunteti responsabil pentru:
- sudare semiautomata.
- Va verificati singur munca, astfel incât totul sa fie facut cu exactitate.
- Va asigurati ca totul este curat.

Cerințe

Cerințe:
  • Aveti o diploma tehnica (mecanic sau electromecanic), o diploma in electromecanica sau experienta echivalenta?
  • Puteti lucra independent si aveti simtul responsabilitatii?
  • Aveti abilitati sociale si sunteti pasionat de tehnologie?
  • Cunoasteti bine Olandeza, Franceza sau Engleza?
  • Doriti sa lucrati in regiunea Roeselare?
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bazic
Frans: Bine
Engels: Bine
Roemeens: Foarte bine

Ofertă:
  • Pachet salarial competitiv.
  • Program de lucru de zi.
  • Aveti posibilitatea sa lucrati intr-o companie dinamica, sa invatati lucruri noi si sa lucrati cu aparatura de ultima generatie.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Lager onderwijs of 1ste graad secundair onderwijs

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina