Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Maszyn Laserowych W Evergem

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Ertvelde
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Operator sprawnie dostarcza odpowiedni material (stal nierdzewna, cynk, aluminium, itp.) do 1 lub kilku maszyn, aby produkty byly laserowane lub wykrawane. Ustawia maszyny w oparciu o planowanie (oprogramowanie nestingowe) kierownika zmiany. Sam nie musi wykonywac zadnego programowania. Po wycieciu arkuszy operator (recznie) odbiera kawalki i przeprowadza wizualna kontrole jakosci ciecia, wymiarów i ewentualnych zadziorów. Obrobiony material musi zostac wprowadzony do naszego systemu ERP. Jest on równiez odpowiedzialny za porzadek i czystosc na stanowisku pracy.

Wymagania

Wymagania:
- Doswiadczenie na stanowisku operatora wykrojnika laserowego.
- Podstawowa znajomosc materialowa blach (aby dokonac wlasciwego wyboru materialu).
- Podstawowa umiejetnosc czytania planów.
- Wymagana jest minimalna komunikacja w jezyku holenderskim, poniewaz koledzy czesto sobie pomagaja.
- Certyfikat na wózek widlowy jest dodatkowym atutem.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Języki:

niderlandzki: podstawy
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: - System 2 zmianowym oraz (okresowo) w systemie 3 zmianowym.
- Dobre wynagrodzenie + bony na posilki.
- Przy rekrutacji z umowa na stale: bezplatne ubezpieczenie od kosztów hospitalizacji & mozliwosc wypozyczenia roweru (przy udziale pracodawcy).
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Lilit Safaryan
09 235 84 74
iroost@forumjobs.be

Kontakt Lilit