Oferta pracy International

Oferta pracy Pracownik Montazu (Sektor Metal)

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Aalter
Typ kontraktu: Praca tymczasowa
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy przy montazu metalowych elementow?

Masz dowiadczenie i jestes zreczny?

Firma w regionie Aalter szuka pracownikow. Bedziesz odpowiedzialny za montowanie metalowych elementow od podstaw az do stanu w jakim trafiaja do klientow.

Zakres obowiazkow :

  • dobra organizacja w pracy
  • precyzyjna praca nad elementem od poczatku do konca
  • kontrola jakosci i wykonczenia
  • praca wraz z zespolem innych monterow

Wymagania

Wymagania:
  • nie masz problemu z praca fizyczna
  • umiesz pracowac zarowno w teamie jak i samodzielnie
  • lubisz i chetnie wykonujesz prace montazowe
  • masz doswiadczenie na podobnym stanowisku
  • chec pracy w systemie dziennym z mozliwoscia zmainy na system dwuzmianowym
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • praca w stabilnej, dobrze rozwijajacej sie firmie
  • szybki start
  • praca w godzinach dziennychz mozliwoscia systemu dwuzmianowego w sezonie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Lager onderwijs of 1ste graad secundair onderwijs

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Olga Stratan
051 42 60 64
olga.stratan@forumjobs.be

Kontakt Olga