Oferta pracy International

Oferta pracy Montaz - Dwie Zmiany - Gent

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Gent
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta silnego w Gandawie, zajmujacego sie produkcja silników,
poszukujemy mechanika z napedem!

Niektóre z Twoich zadan:

Dostarczasz dokladne i odpowiednie przedmioty obrabiane.
Jestes zaangazowany w montaz i instalacje róznych silników.
Jestes odpowiedzialny za usuwanie zadziorów z róznych czesci silnika.
Bedziesz montowac i wykonywac niezbedne prace monterskie (bloki silników, korbowody itp.).
Bedziesz pracowac w godzinach dziennych lub na dwie zmiany.
Pracujesz na 2 zmiany od poniedzialku do piatku.

Wymagania

Wymagania: Masz wyksztalcenie techniczne (najlepiej OSP) lub niezbedne doswiadczenie.
Masz wglad przestrzenny i jestes poreczny.
Masz podstawowa znajomosc rysunków montazowych i czytania planów.
Lubisz zakasac rekawy.
Preferujesz prace manualne i precyzyjne.
Przywiazujesz duza wage do bezpieczenstwa.
Szukasz dlugoterminowego wyzwania.
Mówisz dobrze po niderlandzku.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Przyjemne srodowisko pracy z mozliwoscia uzupelnienia swoich kompetencji technicznych;
Rozbudowane szkolenia wewnetrzne;
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wybór poziomu wykształcenia:

BSO 3de graad Elektrische installaties

Skontaktuj się z konsultantem

Lilit Safaryan
09 235 84 74
iroost@forumjobs.be

Kontakt Lilit