Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Frezarki Cnc - Gent

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Gent
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Gandawie, dzialajacego w produkcji silników,
poszukujemy operatora frezarki CNC.

Niektóre z Twoich zadan obejmuja:

Ustawienie i obsluga Centrum Obróbczego CNC;
Testowanie programów wykanczajacych w programowaniu ISO (Siemens 840D, Mazak);
ustawianie i mocowanie przedmiotów obrabianych
Wykanczanie malych i srednich serii.

Wymagania

Wymagania: Jakiego profilu szukamy?

Posiadasz dyplom OSP w zakresie budowy maszyn lub A2 budowa maszyn + specjalizacja CNC;
Masz kilkuletnie doswiadczenie we frezowaniu CNC;
Doswiadczenie w pracy z systemami Siemens i Mazak;
Gotowosc do pracy w systemie zmianowym (bez weekendów);
Praca samodzielna lub w zespole nie stanowi dla Ciebie problemu;
Znajomosc warunków skrawania i nowoczesnych systemów narzedziowych.
Mówisz dobrze po holendersku lub po angielsku.
Doświadczenie:

Minimum 2 lata doświadczenia

Języki:

Oferujemy

Oferujemy: Co Ci oferujemy?

Bedziesz pracowac w dynamicznym, rodzinnym srodowisku;
Wewnetrzne szkolenie na stanowisku frezera CNC;
Konkurencyjne wynagrodzenie.

Wybór poziomu wykształcenia:

TSO 2de graad: Studiegebied Mechanica - Elektriciteit