Oferta pracy International

Oferta pracy Gietarza Cnc Poszukiwany W Evergem

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Ertvelde
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Operator CNC musi ustawic gietarke sterowana CNC i wygiac kawalki w gotowy produkt, na podstawie planu kierownika dzialu. Okresla on kolejnosc i metode pracy w zaleznosci od maszyny i wymaganych parametrów. W tym celu wybiera odpowiednie narzedzia, przeprowadza wstepna kontrole elementu oraz sprawdza katy i wymiary. Ponadto jest odpowiedzialny za lad i porzadek na swoim stanowisku pracy.

Funkcja w systemie 2-zmianowym i (okresowo) w systemie 3-zmianowym.

Wymagania

Wymagania: Doswiadczenie na stanowisku gietarza CNC!
Podstawowa znajomosc materialowa blach (w celu dokonania wlasciwego doboru materialu).
Znajomosc technik pomiarowych (praca z suwmiarka, katomierzem...).
Znajomosc czytania planów.
Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego.
Doświadczenie:

Doświadczenie nie jest wymagane

Prawo jazdy:

Języki:

Oferujemy

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie uzupelnione o swiadczenia dodatkowe.
Praca w pelnym wymiarze godzin z umowa na stale po udanym okresie próbnym.
Przyjemne srodowisko pracy w nowoczesnym parku maszynowym.
Rekrutacja z umowa na czas nieokreslony: bezplatne ubezpieczenie od hospitalizacji & mozliwosc wypozyczenia roweru (przy udziale pracodawcy).
Praca na 2 zmiany oraz (okresowo) na 3 zmiany.
Bony na posilki w wysokosci 5 euro/dzien.
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Lilit Safaryan
09 235 84 74
iroost@forumjobs.be

Kontakt Lilit