Ofertă de muncă Francophone

Ofertă de muncă Operator

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Staden
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Clientul nostru specializat in productia de legume congelate este in cautarea unui operator cu disponibilitate de munca in 2 schimburi.

Sunteti raspunzator de o linie automatizata : instalarea si setarea masinii, gasiti rezolvare pentru mici defectiuni tehnice, respectati masurile de siguranta si igiena la locul de munca.

Cerințe

Cerințe:

- aveti o experienta similara, ca si operator in industria alimentara

- flexibilitatea de munca in 2 schimburi

- munciti cu placere in echipa

- comunicati in limba Olandeza, Franceza sau Engleza

Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

B (Auto)

Limbi:

Frans: Bine
Engels: Bazic

Incepeti munca intr-o afacere de familie cu posibilitatea unui contract direct.

Se ofera paket salarial atractiv si alte avantaje extralegale.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Lager onderwijs of 1ste graad secundair onderwijs

Contactați consultantul

Stephanie Druart
057 79 10 01
stephanie.druart@forumjobs.be

Contactați Stephanie