Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Masina De Tocat Industriala

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Oostnieuwkerke
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Esti in cautarea unui job? Vrei sa faci parte dintr-o companie care la nivel European este printre cei mai importanti producatori de carne?

Forum Jobs International & Forum Food Roeselare sunt in cautarea unui Operator pentru masina de tocat industriala.
Sarcini zilnice :

  • Urmarirea procesului de productie
  • Introducerea carnii in masinile de tocat, adaugarea condimentelor in functie de reteta.
  • Rezolvarea eventualelor defectiuni.

Cerințe

Cerințe:

Care sunt asteptarile noastre ?

  • Suntem in cautarea unei persoane cu experienta in domeniul alimentar!
  • Disponibilitatea de a lucra in zona Staden ( West Vlaanderen ).
  • Vorbiti limba Engleza/ Franceza sau Neerlandeza la nivel conversational!
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

A (Motorfiets < 25 kW)

Limbi:

Nederlands: Bazic
Frans: Bine
Engels: Foarte bine

Ofertă:

Ofera noastra ?

  • Job pe termen lung.
  • Obtinerea unui contract fix in mai putin de 3 luni!
  • Posibilitatea de a participa la diverse cursuri de formare.
  • Acces zilnic la restaurantul companiei si reduceri in achizitionarea produselor companiei.
  • Salariu atractiv si bonuri de masa!

Ai experienta in domeniul alimentar si vrei sa aduci companiei un plus cu abilitatile pe care le detii?
Nu ezita sa ne contactezi, noi facem restul !

Pe curand!

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Lager onderwijs of 1ste graad secundair onderwijs

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina