Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Domeniu Alimentar

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Wielsbeke
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru o companie în plina dezvoltare care activeaza în sectorul alimentar, Forum Jobs cauta un operator pentru liniile de ambalare automata.
Compania însa?i prelucreaza cartofii în diverse preparate. În doar câ?iva ani, au devenit un jucator bine cunoscut pe pia?a.

Sarcinile dumneavoastra:

Instalarea liniilor de ambalare automata
Un mic control de calitate pe ora
Interven?ia în caz de defec?iuni (tehnice)
Acest loc de munca presupune lucrul de luni pâna vineri, în sistem de 2 schimburi.

Pastra?i "distan?a sociala" ?i respecta?i standardele de igiena!

Cerințe

Cerințe:
  • Ave?i o prima experien?a într-un mediu de produc?ie
  • Ave?i cuno?tin?e de baza de PC
  • Pute?i citi, vorbi ?i în?elege olandeza
  • Sunte?i dispus sa lucra?i în 2 schimburi
  • Pute?i lucra independent
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Foarte bine

Ofertă:
  • Post cu norma întreaga cu op?iune permanenta
  • Salariu corect completat cu tichete de masa
  • Companie dinamica
  • Vei fi angajat într-o companie cu o atmosfera de echipa apropiata
  • Sunte?i interesat de acest post vacant? Daca da, va rugam sa trimite?i un e-mail la irwest@forumjobs.be !
Salariu: Salariu/oră

Studii :

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Contactați consultantul

Inga Sirghi
051 42 60 60
inga.sirghi@forumjobs.be

Contactați Inga