Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Tura De Noapte

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Izegem
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Nachtwerk

Descrierea postului

Cau?i un loc de munca ca operator în schimbul fix de noapte de la 21h-05h la un salariu stralucit?

Pentru o companie de prelucrare a maselor plastice din zona Izegem, cautam un operator la Stansen. Acesta este un loc de munca cu op?iune pentru un contract permanent.
Va garantam siguran?a locului de munca aici!

Se va pune la dispozi?ie timp ?i spa?iu pentru formare interna ?i va ve?i alatura unei echipe cu colegi serviabili.
Vei opera ma?ina de perforat, din care se produc matri?e din plastic. Vei plasa matrite mari în ma?ina ?i, de asemenea, vei schimba lamelele.
Pentru a lucra pe aceasta ma?ina, este necesara o înal?ime minima de 1,65 m sau mai mare.
Ve?i lucra în tura de noapte, între orele 21h-05h, ceea ce ofera flexibilitate.

Cerințe

Cerințe:
  • O buna cunoa?tere a limbii olandeze (sau a limbii engleze)
  • Ave?i cel pu?in 1m65, acest lucru este necesar pentru a opera ma?ina
  • Munca fizica într-un mediu de produc?ie de mase plastice
  • Sunte?i în cautarea unui loc de munca pe termen lung
Experiență:

Fara experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Foarte bine
Engels: Bine

  • Un loc de munca de noapte bine platit, care ofera flexibilitate
  • Începi de la 16,5340 €/ora de baza ?i prime?ti 20% bonus de noapte ?i bonuri de masa
  • Op?iune permanenta dupa o perioada interimara pozitiva ?i î?i garantam siguran?a locului de munca la clientul nostru!
  • O companie moderna de mase plastice cu echipamente ?i tehnologii de ultima genera?ie, care ofera un mediu de lucru provocator!
  • Î?i construie?ti ADV, astfel încât te po?i bucura de concedii suplimentare!
  • Oportunita?i de dezvoltare personala, training intern ?i loc pentru aportul tau propriu
  • Deveni?i operator la clientul nostru ?i ajunge?i sa lucra?i în cadrul unei companii moderne de mase plastice ?i sa câ?tiga?i un salariu mare în schimbul de noapte.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina