Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Linia Calda + Ambalaj Linia Rece

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Horebeke
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

In cadrul liniei calde sunte?i responsabil pentru procesul de preparare a produselor noastre procesate din cartofi (crochete, piure (de legume)...).

Aceasta include urmatoarele sarcini:

  • Se amesteca ierburile
  • Fierbeti legume si cartofi
  • Cand toate pregatirile sunt facute, va asistati colegii de pe linia rece la ambalaj.
  • Sunteti responsabil pentru sortarea produselor (controlul calitatii) si stivuirea pungilor intr-un palet si il ajutati pe managerul de linie sa instaleze masinile de ambalat.
  • Ajuti la curatarea masinilor si a mediului de productie.

Cerințe

Cerințe:

• Afinitate cu sectorul alimentar

• Va puteti exprima fluent in Nederlanda sau Engleza

• Munca fizica nu va sperie

• Sunteti motivat si constient de calitate

• Sunteti flexibil in ceea ce priveste continutul postului

Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă: Acesta este un loc de munca intr-o companie in crestere rapida, cu un caracter familial.

Pe langa o atmosfera excelenta de lucru, un loc de munca variat si o parte generoasa de autonomie, se ofera un salariu competitiv.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Inga Sirghi
051 42 60 60
inga.sirghi@forumjobs.be

Contactați Inga