Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Sofer Categoria C

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Horebeke
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Nachtwerk

Descrierea postului

Sunteti responsabil pentru livrarea la timp, corecta si atenta a tuturor produselor noastre.

Te gandesti impreuna cu planificatorul si iti urmaresti indeaproape traseul.

Sunteti literalmente cartea de vizita a companiei, asa ca igiena in timpul livrarii si in camionul dvs. este, de asemenea, cruciala.

Cerințe

Cerințe:
  • Ai avut cel putin o prima experienta ca sofer C
  • Sunteti in posesia unui permis de conducere C valabil
  • Sunteti în posesia certificatului de competenta profesionala cod 95
  • Lucrul pe timp de noapte (prima de noapte de 30% intre orele 22:00 si 6:00) nu este o problema:

- duminica pana luni (9.5h)

- de marti pana miercuri (9.5h)

- de joi pana vineri (9.5h)

- vineri pana sambata (9.5h)

  • Flexibilitatea in perioadele aglomerate nu este o problema
  • Oprirea de 25-30 de ori pe calatorie nu este o problema
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Acesta este un loc de munca intr-o companie in crestere rapida, cu un caracter familial.

Pe langa o atmosfera excelenta de lucru, un loc de munca variat si o parte generoasa de autonomie, se ofera un salariu competitiv.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Inga Sirghi
051 42 60 60
inga.sirghi@forumjobs.be

Contactați Inga