Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Operator Ma?Ina De Taiat - 2-3 Schimburi.

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Meulebeke
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 3-ploegenstelsel

Descrierea postului

Clientul nostru este o companie din Meulebeke cunoscuta la nivel mondial în domeniul textilelor ne?esute. Produse cunoscute? Fleece din scutece ?i ?erve?ele sanitare, bandaje medicale, fleece din jachete de schi ?i multe altele. Pentru a crea acest produs, cautam un operator ma?ina de taiat - 2-3 schimburi.

Diferite produse se rotesc pe linia ta, ceea ce face ca aceasta pozi?ie sa fie pu?in mai complexa. Ve?i lucra întotdeauna în perechi ?i ve?i schimba sarcinile în fiecare saptamâna.

ATRIBU?IILE DUMNEAVOASTRA:

Saptamâna 1:

  • Ve?i efectua lucrari manuale, cum ar fi alimentarea tuburilor de carton, alimentarea resturilor în ma?ina de reciclare, despachetarea ?i cântarirea, verificarea, ...
  • Ritmul de lucru este ridicat aici.

Saptamâna 2:

  • Setarea ?i ajustarea cu?itelor ?i ?inerea colegilor la curent cu procesul este responsabilitatea dumneavoastra.
  • Etichetarea face parte din sarcinile dumneavoastra.
  • Sunte?i responsabil de calcularea distan?elor dintre cu?ite. în acest sens, va stradui?i sa fi?i exact.
  • Lucra?i la un ritm ridicat.

Translated with DeepL.com (free version)

Cerințe

Cerințe:

PROFIL

  • Ave?i un ochi pentru calitate
  • Va asigura?i ca raportarea este corecta
  • Siguran?a ?i cura?enia sunt valori carora le acorda?i o mare importan?a
  • Ave?i o buna cunoa?tere practica a limbii olandeze
  • Ave?i o doza sanatoasa de perspicacitate pentru a rezolva probleme
  • De preferin?a, ai deja o prima experien?a în produc?ie ca operator
  • Sunte?i flexibil.
  • Înva?a?i rapid.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

B (Auto)

Limbi:

Engels: Bine

Ofertă: Va ve?i afla într-un mediu de lucru placut, în care încrederea, creativitatea, respectul ?i cooperarea sunt primordiale.
Ne-ai convins de talentul tau? Atunci ve?i cre?te rapid.
Vei face parte din cultura noastra corporativa plata, cu o comunicare deschisa.
Ave?i posibilitatea de a va dezvolta în rolul dvs. datorita unui amplu program de formare interna.
Prime?ti un loc de munca care î?i ofera un plus de provocare ?i satisfac?ie, cu un salariu atractiv
Salariu: Salariu/oră

Studii :

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Contactați consultantul

Olga Stratan
051 42 60 64
olga.stratan@forumjobs.be

Contactați Olga