Oferta pracy

Oferta pracy Operator Maszyny Tnacej -2-3 Zmiany

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Meulebeke
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 3-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma z siedziba w Meulebeke, znana na calym swiecie w branzy tekstyliów nietkanych. Znane produkty? Wlókniny z pieluch i podpasek, bandaze medyczne, wlókniny z kurtek narciarskich i inne. Do produkcji tego produktu poszukujemy operatora maszyny tnacej - 2-3 zmiany.

Rózne produkty obracaja sie na linii, co czyni te prace nieco bardziej zlozona. Zawsze bedziesz pracowac w parach i zmieniac zadania co tydzien.

TWOJE ZADANIA:

Tydzien 1:

Wykonujesz prace reczne, takie jak dostarczanie tub kartonowych, podawanie skrawków do maszyny do recyklingu, rozpakowywanie i wazenie, sprawdzanie itp.
Tempo pracy jest tutaj wysokie.
Tydzien 2:

Ustawianie i regulowanie ostrzy oraz informowanie wspólpracowników o procesie jest Twoim obowiazkiem.
Etykietowanie jest czescia obowiazków.
Jestes odpowiedzialny za obliczanie odleglosci nozy. Tutaj dazy sie do dokladnosci.
Pracujesz w szybkim tempie.

Wymagania

Wymagania: PROFIL

Masz oko do jakosci
Zapewniasz prawidlowe raportowanie
Bezpieczenstwo i czystosc to wartosci, do których przywiazujesz duza wage
Dobrze poslugujesz sie jezykiem niderlandzkim
Potrafisz rozwiazywac problemy
Najlepiej, jesli masz juz pierwsze doswiadczenie w produkcji jako operator.
Jestes elastyczny.
Szybko sie uczysz.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
Dolaczysz do przyjemnego srodowiska pracy, w którym wysoko ceni sie zaufanie, kreatywnosc, szacunek i wspólprace.
Przekonales nas o swoim talencie? W takim razie szybko sie rozwiniesz.
Bedziesz czescia naszej kultury korporacyjnej z otwarta komunikacja.
Bedziesz miec mozliwosc rozwoju w swojej roli dzieki rozbudowanemu programowi szkolen wewnetrznych.
Otrzymasz prace, która oferuje dodatkowe wyzwania i satysfakcje oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Wybór poziomu wykształcenia:

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Skontaktuj się z konsultantem

Olga Stratan
051 42 60 64
olga.stratan@forumjobs.be

Kontakt Olga