Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Ambalator

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Meulebeke
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Clientul nostru este o companie cu sediul în Meulebeke, cunoscuta la nivel mondial în domeniul textilelor ne?esute. Fleece din scutece ?i prosoape sanitare, bandaje medicale, fleece din jachete de schi ?i multe altele. Pentru a produce acest produs, suntem în cautarea unui ambalator

Cerințe

Cerințe: PROFIL
- Ave?i un ochi pentru calitate
- Considera?i ca siguran?a ?i cura?enia sunt importante
- Sunte?i interesat sa ob?ine?i un certificat de stivuitorist
- Sunte?i dornici sa înva?a?i, sunte?i motiva?i ?i interesa?i de tehnologie
- Ave?i o doza sanatoasa de perspicacitate
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

B (Auto)

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

Clientul nostru este un angajator atractiv ?i modern!

  • Un mediu de lucru în care încrederea, creativitatea, respectul ?i cooperarea sunt esen?iale
  • Încurajam cre?terea ?i dezvoltarea individuala a angaja?ilor no?tri
  • O structura plata, cu linii de comunicare simple
  • Un program extins de formare interna ?i numeroase oportunita?i de auto-dezvoltare
  • Un loc de munca cu responsabilita?i, în cadrul unei atmosfere de lucru placute, cu un salariu competitiv
Salariu: Salariu/oră

Studii :

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina