Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Se Cauta Muncitori In Metal

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Zwevegem
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Pentru un furnizor de top de toate tipurile de tevi, cum ar fi tevi de esapament, tevi de racire si de diverse tevi de sasiu, situat in Zwevegem, cautam:

  • 6 sudori (B/F)
  • 4 operatori de indoire a metalelor (B/F)
  • 1 tehnician de intretinere in tura de noapte (incepe in 2 ture)

Cerințe

Cerințe:
  • Cunostinte/experienta operator in prelucrarea metalelor.
  • Afinitate tehnica
  • Meticulozitate si atentie/ochi pentru detalii.
  • Preferabil lucru in 2 schimburi.
  • Cunostinte de baza de sudura reprezinta un plus!
  • Sa vorbesti franceza, engleza sau olandeza
Experiență:

Experienta relevanta

Ofertă:
  • Lucrati intr-un mediu placut
  • Remuneratie echitabila
  • O cultura corporativa care sprijina dezvoltarea personala si învatarea continua
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Contactați Elzbieta