Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Produse Din Carne

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Tielt
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru o companie din regiunea Tielt ( West-Vlaanderen ) recrutam operatori pentru prelucrarea si ambalarea produselor din carne de porc.
Se lucreaza cu masinarii automate pentru : Transare, portionare, ambalat etc.

ATENTIE ! Acesta nu este un abator !

Cerințe

Cerințe:

Daca sunteti o persoana cu experinta in domeniul alimentar si cunoasteti bine una din limbile de circulatie interantionala, atunci sunteti candidatul ideal !
Vorbiti bine Engleza, Franceza sau Neerlandeza?
Dispuneti de un mijloc de transport pentru a ajunge in zona Tielt ?
Sunteti disponibil sa invatati si alte sarcini ?

Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Foarte bine
Frans: Bine
Engels: Bine

Ofertă: Aceasta companie ofera perioada de formare profesionala si investeste in oameni !
Veti lucra cu o echipa variata si tanara.
Programul este fix si se lucreaza intr-o singura tura !
Salarii motivante !
Salariu: Salariu/oră

Studii :

BSO 3de graad Slagerij en verkoopsklare gerechten

Contactați consultantul

Olga Stratan
051 42 60 64
olga.stratan@forumjobs.be

Contactați Olga