Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Responsabil Linie Productie

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Egem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Sunteti gata pentru urmatorul pas? V-ar placea sa aveti mai multe responsabilitati?

Pentru clientul nostru, producator de peste afumat din regiunea Pittem, ccautam un angajat in productie care sa avanseze in functia de manager de linie!!!

Sarcinile dumneavoastra:
  • Coordonarea a 3 angajati
  • Intelegerea si asigurarea unui anumit flux la masinile de sarat
  • Gestionarea colegilor, planificarea sarcinilor etc.
  • De asemenea, lucrati în cadrul productiei

Cerințe

Cerințe:
  • Sunteti un adevarat jucator in echipa
  • Aveti ochi pentru detalii(cea mai veche data de consum -prima prelucrare)
  • Nu va este frica de noi provocari
  • Vorbiti neerlandeza, engleza SAU franceza
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Nederlands: Bine
Frans: Bine
Engels: Bine

  • Programul de lucru avantajos va ofera un echilibru excelent intre viata profesionala si cea privata (6h-15h, vinerea pana la pranz)
  • Salariu in functie de experienta
  • Oportunitatea de a creste, nu trebuie sa aveti experienta ca manager de linie
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Contactați Elzbieta