Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Ambalator/Toare

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Aalter
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

  • Monitorizezi si operezi o masina sau o linie de productie automata pentru prelucrarea produselor alimentare
  • Lucrezi in conformitate cu regulile de igiena si siguranta
  • Efectuezi controale de calitate asupra materiilor prime si (semi)finite
  • Activitatile suplimentare pot include: efectuarea de operatiuni manuale legate de produs (taierea, etc), montarea si instalatiilor, efectuarea intretinerii

Cerințe

Cerințe:
  • Saptamana 1: 4:30 pana la 12:00 - Saptamana 2: 11:45 pana la 20:00
  • Esti intr-o conditie fizica buna
  • Poti lucra intr-un mediu rece
  • Vorbesti engelza nivel conversational
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Engels: Bine

Ofertă:
  • Lucrezi intr-un mediu placut
  • Salariu motivant 15.23€ +ploegpremie+ BM 2.13€
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Contactați Elzbieta