Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Sudor Inox

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Oekene
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Clientul nostru este o cunoscuta companie din zona Roeselare activa in sectoriul metalic, iar pentru acesta cautam un sudor, specializat in sudura tip TIG, inox, aliminium.

  • sunteti raspunzator de sudarea diferitelor piese metalice in serie sau la comabda clientului
  • se foloseste sudura de tip TIG, dar uneori si semiautomat
  • interpretati corect planurile de executie

Cerințe

Cerințe:
  • interpretati cu usurinta planuri
  • sunteti interesat si aveti experienta in prelucrarea inoxului, la comanda clientului, si efectuati un produs de calitate
  • sunteti o persoana sociala, comunicativa, care discuta si gaseste solutii impreuna cu echipa de munca
  • este un plus punct experienta cu un motostivuitor, dar nu neste obligatorie
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Foarte bine

  • incepeti munca intr-o companie stabila financiar, care ofera siguranta
  • ofera posibilitatea de exprimare a opiniei personale
  • libertatea de munca si miscare, cu specialisti care stau alaturi doar daca este nevoie de ajutor
  • companie usor de accesat de pe E 403
  • salarizare atractiva - sectorul metal
Salariu: Salariu/oră

Studii :

BSO 3de graad Lassen - Constructie

Contactați consultantul

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Contactați Ewelina