Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Cnc

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Tielt
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Operarea, reglarea si programarea diferitelor masini.
Masini: EMAG, Mori Seiki, Muratec Strung CNC.

Diverse controale: Fanuc, programare ISO

  • Prelucrearea si fabricarea pieselor prin îndepartarea materiei pâna la obtinerea anumitor forme si dimensiuni (planuri, cilindri, ...).Functioneaza individual sau în serie
  • Utilizeaza masini conventionale, masini CNC si/sau centre de prelucrare.
  • Lucrati în conformitate cu normele de siguranta si cu cerintele de productie (calitate, termene limita etc.)

Cerințe

Cerințe:
  • Sunteti motivat, dornic sa învatati si lucrati cu precizie
  • Sunteti îndemânatic si practic.
  • Sunteti ordonaat si curat
  • Va place sa lucreti independent, dar si în echipa.
Experiență:

Fara experienta

  • Va veti alatura unei afaceri de familie, în care participarea si diversitatea sunt esentiale.
  • Departamentele noastre formeaza o echipa unita.
  • Veti avea posibilitatea de a participa la cursuri de formare bune si provocatoare.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Contactați Elzbieta