Vacature Worldwide Talent National

Vacature Mucintor Constructii

Algemene info

Regio: Oost-Vlaanderen
Gemeente: Eke
Contract: Interim job met optie vast werk
Arbeidsovereenkomst: Voltijds
Job statuut: Arbeider
Tijdsregeling: Dagwerk

Functie omschrijving

Sunteti un meserias tehnic cu dragoste pentru constructii si asamblare?

Atunci aceasta este oportunitatea care ti se potriveste!

Descrierea postului:

- Montati profile, pereti falsi si tevi în seminee, pe acoperisuri sau împotriva peretilor exteriori.

- Instalati seminee si sobe cu precizie.

- Acordati prioritate sigurantei împotriva incendiilor si nu lasati nimic la voia întâmplarii.

- Plecati de la sediul nostru din Nazareth catre diverse santiere (uneori mai multe pe zi).

- Finalizati proiectele, inclusiv orice tencuiala minora.

- Fiti siguri ca veti beneficia de o pregatire temeinica si de numeroase oportunitati de a va dezvolta ca si constructor de seminee!

Vereisten

Vereisten:

Profilul dumneavoastra:

- Sunteti un perfectionist care are grija de tot la perfectiune?

- Stai cu mândrie în spatele muncii tale?

- Aveti experienta în constructii si sunteti îndemânatic?

- Nu îti este frica de înaltime? Perfect!

- Sunteti în posesia unui permis de conducere?

- Ai experien?a cu gazul sau electricitatea? Asta este un bonus!
Ervaring:

Geen ervaring vereist

Rijbewijs:

Talen:

Nederlands: goed
Engels: goed

Aanbod

Aanbod:

- Formare temeinica

- Transport catre santiere

- Salariu competitiv

- Siguranta pe primul loc

- Echipa foarte unita

- Proiecte interesante

Loon: Uurloon

Studieselectie

Studieselectie:

Geen specifieke studievereisten

Hoe solliciteren voor deze job?

Interesse in bovenstaande job? Bezorg ons uw cv via onderstaande gegevens, wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op. Tot binnenkort!