Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Linie De Umplere - 2 Schimburi

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Desteldonk
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

În calitate de operator pe linia de umplere, veti lucra în departamentul nostru de produse ambalate, iar responsabilitatile dvs. vor include urmatoarele sarcini:

Reglarea si ajustarea masinilor si echipamentelor (viteza, dimensiuni ale filmului, configuratia liniei etc.).
Supravegheati functionarea masinii sau a liniei de ambalare si a echipamentelor de control si efectuati ajustari în cazul unor abateri.
Verificarea functionarii si a sigurantei echipamentului.
Aprovizionarea postului de lucru cu materiale sau produse si verificarea aprovizionarii.
Verificarea ambalajului produselor (impermeabilitate, greutate, temperatura etc.).
Monitorizarea procesului de productie sau de ambalare si verificarea periodica a produsului finit.
Verificarea si mentinerea curateniei echipamentelor (masini de umplere, ambalare, etichetare etc.) si a materialelor.
Întretinerea si organizarea propriului loc de munca.
Completarea documentelor de monitorizare a productiei si transmiterea informatiilor catre persoanele implicate.
Identificarea defectiunilor la masini si echipamente. Efectuati interventii simple, dupa caz.

Cerințe

Cerințe: Aveti pregatire tehnica sau o pregatire echivalenta prin experienta. De preferinta, diploma tehnica A2 sau echivalent prin experienta.
Daca aveti experienta de lucru ca operator (linie de umplere), acest lucru reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.
Vorbiti si întelegeti foarte bine limba olandeza.
Sunteti flexibil(a), dispus(a) sa lucrati în schimburi (2 schimburi) si sa lucrati în mod regulat în weekend (în primavara, 1 sâmbata din 2: 6 am-12 pm, platit(a) la 150%).
Aveti o atitudine pozitiva si va place sa lucrati în echipa.
Un mediu de lucru prafuit, cu munca fizica grea, nu va descurajeaza.
Locuiti la o distanta fezabila de compania noastra. Aveti masina proprie.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă

Ofertă: O optiune de pozitie cu norma întreaga.
Un loc de munca cu 2 schimburi: tura de dimineata si tura de noapte. Angajamentul si motivatia dvs. sunt recompensate cu un pachet salarial atractiv si cu un bonus de 10% pentru lucrul în schimburi.
Oferim 12 zile ADV, tichete de masa si asigurare de spitalizare gratuita pentru angajatii permanenti.