Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Sofer - Buldoexcavator - 2 Schimburi

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Desteldonk
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Umplerea si mentinerea plina a buncarelor din liniile de amestecare.
Asigurarea descarcarii materiei prime potrivite în buncarul potrivit.
Asigurarea descarcarii camioanelor care transporta gazon.
Responsabil de realizarea amestecurilor speciale si de preamestecarea cu lopata de încarcare.
Reaprovizionarea buncarelor de îngrasaminte si var.
Preluarea de probe.
Umplerea instalatiilor de fractionare astfel încât acestea sa poata functiona continuu cu materii prime.
Curatarea sitelor de cernere dupa fiecare tura.
Curatarea si mentinerea în ordine a instalatiilor de cernere.
Întretinerea zilnica a escavatorului
Completarea cu exactitate a documentelor si returnarea acestora sefului de echipa.

Cerințe

Cerințe: - De preferinta, aveti studii A2 sau echivalent prin experienta.
- Aveti cel putin 2 ani de experienta pe o pozitie similara.
- Sunteti în posesia unui certificat de operator de excavator
- Vorbiti si întelegeti foarte bine limba olandeza.
- Sunteti flexibil, dispus sa lucrati în schimburi si sa lucrati regulat în weekend.
- Aveti o atitudine pozitiva si va place sa lucrati în echipa.
- Nu va este teama sa lucrati într-un mediu prafuit si în conditii de munca fizica grea.
- Locuiti în raza de actiune a companiei noastre. Dispuneti de transport propriu.
Experiență:

Minimum 2 ani experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă

Ofertă: - O pozitie cu norma întreaga optiune permanenta.
- Un loc de munca care functioneaza în 2 schimburi: tura de diminea?a si tura de noapte - prima de schimb 10%.
- Performanta în ziua de sâmbata este platita cu 150%: 50% platita imediat, 100% recup.
- Angajamentul si motivatia dumneavoastra vor fi rasplatite cu un pachet salarial atractiv.
- Oferim 12 zile ADV, tichete de masa si asigurare de spitalizare gratuita pentru angajatii permanenti.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Lager onderwijs of 1ste graad secundair onderwijs

Contactați consultantul

Lilit Safaryan
09 235 84 74
iroost@forumjobs.be

Contactați Lilit