Ofertă de muncă Operator Tehnic - 2 Schimburi / Doar De Noapte

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Dendermonde
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

Sunteti un fan al metalului?Iti sa lucrezi în 2 schimburi? Nu te sperie operarea unui utilaj în mod complet independent?

Atunci o companie care se ocupa cu prelucrarea metalelor din Dendermonde te cauta!

Cu ce te ocupi?

->Operarea masinii si asigurarea eliminarii distantierilor;
->Reglarea masinilor
->Verificati calitatea;
->Interveniti în caz de probleme;

Cerințe

Cerințe:
  • Lucrul în 2 schimburi este exact ceea ce cautati;
  • Aveti cunostinte tehnice, deoarece acesta este cel mai dificil departament;
  • Esti deschis la învatare
  • Îti place sa lucrezi în echipa, dar poti lucra bine si pe cont propriu.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă:
  • sase luni de pregatire temeinica;
  • Lucrul într-o companie în care se pune mare accent pe aspectul uman. Pe lânga asta, un salariu corect completat cu bonusuri frumoase: bonus de recrutare, bonus de idei...;
  • Un loc de munca provocator, cu oportunitati de crestere si un contract permanent dupa o perioada de interimat reusita;
  • O atmosfera minunata;
  • Echipa de 10 persoane;
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina