Ofertă de muncă Tehnician De Defec?Iuni - Deinze - Munca De Zi

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Deinze
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Suntem o companie în crestere din regiunea Kruishoutem, specializata în productia de piese tehnice pentru diverse sectoare. Pentru a ne consolida echipa, cautam un tehnician de depanare.

În calitate de tehnician de defectiuni, sunteti responsabil pentru îndeplinirea misiunilor de întretinere curativa, observarea si prevenirea potentialelor defectiuni si consultarea operatorilor cu privire la functionarea corecta a utilajelor. De asemenea, veti contribui la îmbunatatiri tehnice.

Cerințe

Cerințe:
  • Aveti un interes pentru tehnologie.
  • Aveti o diploma A2 în electromecanica sau o diploma echivalenta prin experienta.
  • Aveti cunostinte de baza de pneumatica si cunostinte solide de electricitate.
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă

Ofertă: - Veti avea un post autonom.

- Aveti oportunitati realiste de cariera.

- Vei beneficia de un pachet salarial competitiv.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

TSO 3de graad Elektromechanica

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina