Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Operator Camera Metalica

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Oudenaarde
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Cautam un operator de camera de metal, entuziast si motivat, care sa se alature echipei noastre. În calitate de operator camera de metalurgie, veti fi responsabil pentru realizarea de probe. Este important sa lucrezi cu atentie si sa ai ochiul atent la detalii.

  • Experienta într-o functie similara este un plus
  • Aveti cunostinte tehnice
  • Sunteti capabil sa lucrati în mod independent
  • Aveti o buna cunoastere a limbii olandeze

Cerințe

Cerințe:
  • Realizarea de mostre
  • Întretinerea echipamentului
  • Verificarea calitatii esantioanelor
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă:
  • Un loc de munca provocator într-un mediu dinamic
  • Salariu competitiv
  • Posibilitatea de a urma cursuri de educatie si formare
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina