Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Croitorie - Noaptea - Regio Kruisem

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Oudenaarde
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Nachtwerk

Descrierea postului

  • Pentru o companie textila din regiunea Kruisem, specializata în ?esaturi cu ac de pâsla, cautam un cusator motivat pentru schimbul de noapte.
  • În calitate de cusator, ve?i juca un rol important în procesul de produc?ie a pânzei de pâsla cu ace.

Cerințe

Cerințe: - Veti fi angajat(a) în calitate de cusator(a) în departamentul în care se plaseaza suportul pe pânza de pâsla cu ac.
- În calitate de cusator, veti fi responsabil de coaserea rolelor semifinite de covor.
- Verifici si alimentezi rolele de covor si reumpli rezervoarele de zi cu produsul compus necesar.
- Va îndepliniti sarcinile în mod independent, dar lucrati si în echipa.
- Lucrezi cu precizie si respecti normele de siguranta.
- Aveti un puternic simt al responsabilitatii si puteti gestiona bine stresul.
Experiență:

Fara experienta

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă: - O instruire cuprinzatoare de doua saptamâni în doua schimburi.
- Un contract permanent dupa o perioada interimara de succes.
- Un salariu atractiv cu beneficii suplimentare.
- Un loc de munca interesant într-un mediu de productie cu o atmosfera colegiala, unde exista întotdeauna loc pentru a învata si a creste.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina