Ofertă de muncă Magazioner Cu Experienta Cu Stivuitor Si/Sau Stivuitor Cu Rabatabilitate

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Zwevegem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

  • Receptionarea si depozitarea marfurilor în depozit
  • Încarcarea si descarcarea camioanelor si a containerelor
  • Utilizarea stivuitorului si/sau a stivuitorului cu furca pentru a deplasa marfurile în depozit
  • Verificarea calitatii ?i cantitatii marfurilor primite si expediate
  • Colaborarea cu colegii pentru a asigura un nivel ridicat de servicii pentru clienti
  • Asigurarea unui mediu de lucru sigur ?i ordonat în depozit.

Cerințe

Cerințe:
  • Experienta ca lucrator de depozit si în operarea unui stivuitor si/sau a unui stivuitor cu furca verticala
  • Detinerea unui certificat valabil de stivuitor si/sau stivuitor cu furca si/sau stivuitor cu rabatabilitate
  • Bune cunostinte despre procesele logistice
  • Disponibilitatea de a lucra într-un program zilnic cu schimburi de ore
  • Flexibil si motivat sa lucreze într-un mediu în schimbare rapida
  • Bune abilita?i de comunicare si cooperare
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

  • O pozitie provocatoare si variata într-o companie dinamica si în crestere rapida
  • Un salariu si un pachet de beneficii competitive
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare personala
  • O atmosfera de lucru placuta, cu colegi motivati
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina