Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Stivuitorist 2 Schimburi

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Desteldonk
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

În calitate de stivuitorist, veti lucra în departamentul nostru de logistica si veti fi responsabil pentru urmatoarele:

Preluarea paletilor produsi de pe transportorul cu role.
Verifici paletii si îi asezi în tampon.
Furnizezi paletii cu eticheta corecta.
Depozitezi paletii transportati în locul desemnat, în exterior sau în interior.
Stivuiti paletii pe sol cu ajutorul unor lamele de lemn pentru stivuire.
Încarcarea camioanelor: îl informati pe soferul camionului cu privire la locul de încarcare, încarcati camioanele în conformitate cu lista de prelevare, etc.
Sunteti responsabil de completarea corecta si precisa a documentelor.
Îi raportati managerului de logistica.

Cerințe

Cerințe: Aveti o diploma de studii medii.
Aveti cel putin 2 ani de experienta în conducerea unui stivuitor.
Sunteti în posesia unui certificat valabil de stivuitorist.
Vorbiti si întelegeti foarte bine limba olandeza sau engleza.
Sunteti flexibil(a), dispus(a) sa lucrati în schimburi si sa lucrati regulat în weekend.
Munca într-un mediu prafuit si munca fizica grea nu va descurajeaza.
Locuiti la o distanta fezabila de compania noastra.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă

Ofertă: O pozitie cu norma întreaga optiune permanenta.
Un loc de munca cu 2 ture: tura de dimineata si tura de noapte. Angajamentul ?i motiva?ia dvs. sunt recompensate cu un pachet salarial atractiv si cu un bonus pentru lucrul în schimburi.
Oferim 12 zile ADV, tichete de masa si asigurare de spitalizare gratuita pentru angajatii permanenti.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Lager onderwijs of 1ste graad secundair onderwijs