Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Muncitor Pentru Departamentul De Carbune

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Zwevegem
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: 2-ploegenstelsel

Descrierea postului

  • Operarea masinilor pentru fixarea colierelor pe tevi în conformitate cu specificatiile si standardele de calitate solicitate.
  • Operarea masinii de taiat cu ferastraul pentru a scurta tevile, daca este necesar.
  • Controlul calitatii produselor fabricate si raportarea oricaror discrepante.
  • Mentinerea înregistrarilor de productie si raportarea catre seful de echipa.
  • Asigurarea unui mediu de lucru sigur si curat.

Cerințe

Cerințe:
  • Experienta într-un mediu de productie este un avantaj, dar nu o cerinta.
  • Disponibilitatea de a lucra în sistem de ture.
  • Întelegere tehnica si dexteritate cu utilajele.
  • Spirit de echipa si dorinta de a învata.
  • Precizie si un ochi pentru calitate.
Experiență:

Fara experienta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • O pozitie provocatoare într-un mediu dinamic.
  • Oportunitati de crestere personala si profesionala.
  • Salariu si beneficii suplimentare în functie de piata.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina